Czym jest Planet Plus?

Tym, co najskuteczniej zachęca klientów do zrobienia zakupów w sklepie, są atrakcyjne ceny i konkurencyjna oferta. Dlatego, aby odnotować wyższą sprzedaż, warto przemyśleć rozpoczęcie wyprzedaży, wprowadzenie zniżek i wykorzystanie możliwości Planet Plus.

Platforma, która kusi klientów

Planet Plus to platforma internetowa umożliwiająca zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy. Po wejściu na jej stronę, można znaleźć linki do ofert danych sklepów. Znajdują się przy nich informacje, jaki procent kwoty zapłaconej za określony towar trafi z powrotem do klienta.

Kupujący, aby skorzystać z możliwości, jakie daje Planet Plus, musi jedynie zarejestrować się na stronie internetowej platformy. Następnie wystarczy kliknąć wybrany link, aby zostać przeniesionym na stronę sklepu. Klient, który kupi produkt za pośrednictwem Planet Plus, otrzyma zwrot części kwoty, którą zapłacił – pojawi się ona na jego koncie założonym na stronie. Cashback może być zrealizowany na rachunek bankowy lub na konto PayPal.

To rozwiązanie płatnicze obsługiwane przez P24 cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Warto wykorzystać ten fakt, aby zachęcić do oferty swojego sklepu, zrobienia zakupów i zwiększyć sprzedaż.

Dołączenie do Planet Plus – korzyści dla sprzedawców

Klient, który wie, że zakup wybranego towaru wiąże się z profitami, jest przekonany o słuszności swojego wyboru. Chętniej robi zakupy i jest w stanie zapłacić za nie więcej. Ponadto Planet Plus:

  • to sposób na urozmaicenie polityki zakupowej – wyprzedaże, zniżki, cashback to patent na przekonanie kupujących do skorzystania z oferty e-sklepu,
  • daje możliwość realizowania elementów kampanii reklamowych i poszerzenia kanału dystrybucji towarów,
  • pozwala dotrzeć do nowych klientów – takich, którzy robiąc zakupy, polują na okazje i szukają zniżek.

Więcej o Planet Plus można przeczytać na https://www.przelewy24.pl/. Korzyści ze współpracy z tą platformą zaskoczą niejednego właściciela sklepu online – pozwala ona zwiększyć sprzedaż i poszerzyć grono klientów.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *