Jakie urządzić przyjęcie urodzinowe?

Do dyspozycji są popularne balony gumowe, które są dostępne jako kolorowe, przezroczyste, z nadrukami. Można także wybrać przyciągające uwagę balony z konfetti czy z brokatem. Druga kategoria to balony foliowe. Mogą mieć różnorodne kształty, na przykład gwiazdek, serduszek, liter czy cyfr, dlatego doskonale nadają się do tworzenia przepięknych kompozycji urodzinowych, na przykład z imieniem solenizanta, liczbą urodzin, napisem „Happy birthday”. Nieco droższe będzie wykonanie dekoracji z balonów z helem. Dzięki zastosowaniu tego gazu można sprawić, że balony będą unosiły się w powietrzu, a efekt będzie jeszcze piękniejszy!

Papierowa zastawa stołowa

Niedrogie ozdoby na urodziny to także dekoracje stołu w postaci papierowej zastawy. Kubeczki i talerzyki jednorazowe w wielu stylowych wzorach powodują, że można łatwo dopasować je do solenizanta. Na urodziny dziecka najczęściej wybierane są kolorowe talerzyki z napisami, balonikami, zwierzątkami czy ulubionymi postaciami z bajek. Z kolei na osiemnastkę świetnie będą wyglądały talerzyki w kolorze czarnym albo złotym.

Papierowa zastawa stołowa nie tylko będzie kapitalną dekoracją, która podkreśli styl uroczystości, ale także zaoszczędzi czas na sprzątaniu. Wybierz najlepsze i najciekawiej prezentują się zestawy urodzinowe partytino.pl. Dzięki temu możesz liczyć na znalezienie odpowiednich propozycji w konkurencyjnych cenach, które pozwolą na zorganizowanie imprezy urodzinowej.

Papierowe dekoracje – rozety, chorągiewki, girlandy

Poza balonami jako dekoracja miejsca, w którym mają odbyć się urodziny, świetnie sprawdzą się różnorodne papierowe ozdoby na urodziny. Zaliczają się do nich między innymi duże rozety papierowe, chorągiewki z napisami, girlandy, które można powiesić na ścianie. Zatem urocze ozdoby na urodziny wcale nie muszą być bardzo drogie. Teraz można kupić je w wielu sklepach prowadzących sprzedaż dekoracji na eventy – również w sklepach internetowych bez konieczności wychodzenia z domu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *