Płytki dla naszego nowego domu

Przeprowadzamy się do nowego, większego domu w okolicy. A z tą przeprowadzką wiążą się różnego rodzaju zabawne projekty! Chcemy się upewnić, że nasz nowy dom jest współczesny i niepowtarzalnie nasz, zaczynając od zupełnie nowych płytek gresowych do łazienki.

Lubię ten wybór ponieważ lubię spojrzenie kamionka ale wiele ludzie myśleć kamionka jest zbyt twarda dla glazury purposes. Czy jest coś szczególnego w kamionce vs zwykła płytka ceramiczna? Nasz glazurnik wspomniał również o łupku jako opcji, która kosztowałaby znacznie mniej niż przeciętne płytki ceramiczne lub porcelanowe.

Cóż, kamionka to kamionka!

O co czyni gres wyjątkowym zależy tylko od jego jakości. Na ogół płytki gresowe  https://www.gresroom.pl/ produkowane są przy użyciu tradycyjnych technik, takich jak formowanie i suszenie. Dzięki temu płytki gresowe pozbawione są wewnętrznych różnic w kolorze i formie, które można znaleźć w ręcznie robionych szkliwionych płytkach porcelanowych (a nawet ręcznie robionych gresach). Produkcja gresu pozwala na tworzenie precyzyjnie przyciętych elementów o wymiarach do X mm w zależności od grubości płytki (w jednym przypadku długości płytki, w innych szerokości). Przyczynia się to do tego, że gres nadaje się na bardzo cienkie płytki, w niektórych przypadkach nawet o grubości 0,4 mm. Na podłogę w łazience można wybrać zarówno gres jak i porcelanę ing. Płytki kamionkowe będą tańsze niż płytki gresowe, ale kamionka ma również swoją wytrzymałość i siłę, co czyni ją bardziej odpowiednią do instalacji w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak podłoga w łazience.

Mam nadzieję, że to pomoże! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć zdjęcia swojego nowego domu, kiedy skończysz!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *