Ubiquiti U6-Lite – nowoczesny punkt dostępowy

Budujesz bezprzewodową sieć internetową w firmie lub obiekcie? Zależy ci na tym, by sygnał wi-fi był bez problemu dostępny w każdym zakątku twojego domu?

W takim przypadku potrzebujesz urządzenia, które umożliwi ci szybkie przesyłanie wzmocnionego sygnału. Jest nim punkt dostępowy Ubiquiti U6-Lite. Czym jest. jakie jest jego zastosowanie i dlaczego warto zdecydować się na jego zakup? Już wyjaśniamy.

Ubiquiti U6-Lite – informacje techniczne

Punkt dostępowy Ubiquiti U6-Lite to nowoczesne urządzenie z  nowej serii UniFi 6. To czym wyróżnia się na tle innych urządzeń tego typu to fakt, że obsługuje ono nowoczesną technologię OFDMA. Pozwala to na osiągnięcie bardzo satysfakcjonującej przepustowości, która może wynosić nawet do 1200 Mb/s w paśmie 5 GHz. Dodatkowo możemy również liczyć na prędkość wynoszącą 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.

Parametry techniczne tego punktu dostępowego są więc naprawdę imponujące. Nie bez znaczenia jest również fakt, że posiada on nowoczesne, intuicyjne oprogramowanie, które pozwala na  zarządzać w sposób centralny innymi punktami dostępowymi, dzięki czemu możemy zapewnić sobie dostęp do sieci nawet w bardzo dużych obiektach takich jak biurowce, hotele, zakłady produkcyjne i inne. Jednocześnie punkt dostępowy Ubiquiti U6-Lite jest prosty w sterowaniu, dzięki czemu nie musimy korzystać ze szkoleń z jego obsługi – wystarczy jedynie uważna lektura instrukcji obsługi. Dodatkową zaletą urządzenia jest bez wątpienia fakt, że posiada ono liczne systemy zabezpieczeń, dzięki którym nikt niepowołany nie będzie korzystał z naszej wewnętrznej sieci.

Dla kogo Ubiquiti U6-Lite będzie dobrym wyborem?

Punkt dostępowy Ubiquiti U6-Lite to produkt znanego i cenionego producenta, który ma na swoim koncie już wiele sukcesów w projektowaniu i tworzeniu tego typu urządzeń. Spełni więc oczekiwania każdego użytkownika. Łączy ze sobą doskonałe parametry techniczne oraz niewielkie wymiary i nowoczesny minimalistyczny design. Jego atutem jest również niezawodność. Słowem, będzie idealnym wyborem dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości punktu dostępowego.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *