Wdrażanie systemu ochrony sygnalistów

System ochrony sygnalistów oferuje nieograniczone możliwości. Wszystko działa zgodnie ze standardami oraz dyrektywą, dlatego jest bezpieczne dla osób, które zgłaszają nieprawidłowości.

Profesjonalna aplikacja dla sygnalistów pozwala na bardzo szybkie przyjmowanie oraz przekazywanie zgłosić, które dotyczą naruszenia prawa, które zostało ustalone przez unijną dyrektywę. Każde przedsiębiorstwo powyżej 250 osób, które skorzysta z aplikacji jest w stanie o wiele szybciej i łatwiej rozwiązywać wszystkie problemy.

Innowacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorstw

System jest innowacyjny i działa bardzo sprawnie, dlatego przynosi bardzo dużo korzyści. Wszystkie zgłoszenia są anonimowe, dlatego wiele osób chętniej będzie to robić. Nie musimy podawać swoich danych osobowych, co oznacza, że jesteśmy bardzo dobrze zabezpieczeni. Aplikacja została stworzona w taki sposób, aby była łatwa w obsłudze. Panel jest intuicyjny i bardzo prosty, dlatego z jego obsługą każdy sobie poradzi. Wygoda i komfort dla administratora oraz użytkowników to kolejna zaleta. Formularze, które są dostępne są przejrzyste, dlatego ich wypełnienie nie zajmie dużo czasu.

Zgłaszanie nieprawidłowości przez sygnalistę

Według dyrektywy unijnej sygnalista to taka osoba, która zgłasza wszystkie nieprawidłowości w firmie, w której pracuje. Jest to bardzo potrzebna pomoc, która daje możliwość wykonania ruchów mających za zadanie zaprzestanie naruszania prawa, co może skutkować wysokimi karami. Sygnalista ma obowiązek, aby zgłaszać wszystkie naruszenia prawa w miejscu, w którym pracuje. Dzięki aplikacji reakcja na wszystkie nieprawidłowości jest znacznie szybsza. System chroni sygnalistów, dlatego warto wypełniać zgłoszenia o ile zauważy się, że pojawiły się jakieś problemy. Właściciel przedsiębiorstw bardzo często korzystają z aplikacji, która tak naprawdę została stworzona po to, aby usprawnić działanie ich firmy. Anonimowe zgłoszenia to najlepszy system, jaki został stworzony. W ten sposób można stworzyć przedsiębiorstwo, które działa bezpiecznie i zgodnie z prawem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *